Міський голова Сергій Лисицький привітав енергетиків з професійним святом

Щороку 22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Свято людей, які на найскладніших ділянках і за будь-яких погодних умов повертають українцям тепло і світло! Сьогодні представники цієї професії – справжні герої тилу.

З нагоди свята міський голова Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк привітали колектив Олевського РЕМу з професійним святом.

«сьогодні вся наша країна переживає нелегкий час. Ворог підступно атакує та хоче знищити енергетичну інфраструктуру України.  Та завдяки наполегливій праці енергетиків ми можемо впевнено продовжувати боротьбу з ворогом. Дякую кожному працівнику енергетичної галузі за невтомну, щоденну працю задля збереження та відновлення енергетичної інфраструктури», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, забезпечення стабільної роботи енергетичної системи міський голова вручив Грамоти Олевської міської ради та грошові винагороди :

• Віктору Крупському – водію автотранспортних засобів;
  • мереж Вадиму Мосаковському – електромонтеру з експлуатації розподільних;
  • Андрію Павленку – техніку дільниці з підключення та відключення і обслуговування приладів обліку.