Житель Олевська Олександр Павловський отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест» нашого земляка, жителя міста Олевськ Павловського Олександра Леонідовича.

Нагрудним знаком «Сталевий хрест» нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Попри юний вік, Олександру 22 роки, він вже понад 3 роки служить у Збройних силах України.