200 ноутбуків отримали освітяни Олевської громади за сприяння Фундації Олени Зеленської

Освітяни Олевської громади отримали ноутбуки для організації якісного освітнього процесу. Ця допомога надійшла за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти та проєкту “Цифровий актив для України” компанії HP та Microsoft.

Така ініціатива викликана сьогоденням, яке ставить перед освітянами нові умови. Педагоги змушені продовжувати працювати дистанційно, незважаючи на все проводити уроки онлайн, нести знання до кожного, хто повинен їх здобувати.

«Попри важкі часи, наше завдання – робити все для того, щоб освітній процес тривав. Я переконаний, поки наші діти навчаються, а захисники виборюють свободу на полі бою — у нас велике і світле майбутнє», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.