Новорічне свято в Центрі дитячої та юнацької творчості

4 січня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися новорічні та різдвяні святкування для вихованців закладу.

Привітати обдарованих дітей з новорічно-різдвяними святами завітали: міський голова Сергій Лисицький, секретар ради Сергій Мельник, заступник міського голови Юрій Данюк та депутати Олевської міської ради.

В святковій програмі взяли участь вихованці Зразкових хореографічних колективів «Сузір’я» (керівник Хоменко Лариса) та «Тіп-Топ» (керівник Настасюк Ольга),  театрального гуртка «Дозвілля» (керівник Добровольська Оксана), гуртків вокального співу (керівник Курбеко Артем), естрадного співу (керівник Талах Олександр).

Щирість почуттів та переживань відчувалась після кожного виступу, а бурхливі оплески були найкращою вдячністю для юних вихованців.

Міський голова Сергій Лисицький разом з депутатами  подарували всім учасникам свята новорічні солодкі подарунки, а гурткам вручили сертифікати на придбання матеріально-технічного зхабезпечення.

Подарункові сертифікати були вручені:

• хореографічним колективам на придбання тканини та аксесуарів для виготовлення сценічних костюмів;
  • Зразковій студії образотворчого мистецтва «Веселка» та гуртку піскової графіки на придбання муляжів, піску для покращання роботи гуртків;
  • гуртку моделювання одягу на придбання ниток, фурнітури;
  • гуртку театрального мистецтва «Дозвілля» на придбання театральних фарб, гриму, клею;
  • гуртку виготовлення іграшок-сувенірів на придбання фоамірану, фетру, клею, кольорового картону;
  • гуртку бісероплетіння – на придбання чеського бісеру, станків для виготовлення герданів;
  • гурткам вокального та естрадного співу на придбання радіо мікрофонів.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Висловлюю подяку всьому колективу ЦДЮТ за організацію та проведення цікавих заходів. Наші діти талановиті та обдаровані. Дякую за концерт. За можливість хоч на годинку відволіктися від реалій сьогодення. Молодці, так тримати. Пишаюся вами».

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.