Допомога від міжнародної благодійної організації Юнісеф

До Олевської громади надійшла допомога від міжнародної благодійної організації Юнісеф у межах крос-секторального проекту, що реалізує на Житомирщині ГО “НУО “Ін Тач Юкрейн Фундейшн”, за сприяння голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка та гуманітарного штабу при Житомирській ОВА.

Доставку вантажу здійснив наш земляк Рябой Олег Іванович, представник гуманітарного штабу при Житомирській ОВА. З ним зустрівся заступник міського голови Юрій Данюк та подякував за постійне сприяння у наданні допомоги та підтримку громади.

В Олевську гуманітарну допомогу від Юнісеф передали внутрішньо переміщеним особам, які приїхали до нашого міста з Херсонського напрямку.

В селі Сущани допомогу отримали також внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів піклувальників та сім’ї дітей з інвалідністю.

У переліку гуманітарної допомоги є різні види гігієнічних наборів, ковдри, матраци, подушки та інше.