Олевський ЦДЮТ отримав генератор від Естонської Республіки

Завдяки тісній співпраці та дружбі Олевської міської ради з Естонською Республікою Олевський Центр дитячої та юнацької творчості отримав новенький генератор.

Генератор передав на Олевщину, в рамках робочого візиту до Житомира, мер Талліна Михаїл Килварт.

Міський голова Сергій Лисицький під час новорічного свята, яке відбулось 4 січня, подарунок передав керівнику Центру Артему Курбеку та зазначив: «Ми безмежно дякуємо нашим закордонним друзям за такі необхідні подарунки для нашої громади, це просто неймовірна підтримка у цей складний час. Приємно відчувати турботу Естонського народу. З такими друзями ми подолаємо будь-які перешкоди».

Нагадуємо, що раніше Естонія вже передала Олевській громаді автобус Iveco Irisbus.