Які є дороги в Олевській громаді та хто за них відповідає

Утримання та ремонт доріг здійснюється переважно за рахунок акцизного податку з паливно-мастильних матеріалів. Ці кошти надходять до державного бюджету. Вже звідти йде розподіл частини акцизного податку з ПММ на відповідні органи для утримання, ремонту чи будівництва доріг.

Говорячи про дороги Олевської громади та органу, що їх утримує можна поділити на три категорії:

1. Дороги, що утримуються Укравтодором та Службою автомобільних доріг. У нашій громаді це автодорога Т-0605 (05 Контрольно-пропускний пункт «Майдан – Копищенський» – Олевськ – Ємільчене – /Р-49/). А також частина дороги М07 (Київ-Ковель-Яготин).
  2. Дороги, що утримуються Департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації – дороги місцевого значення.

В нашій громаді – це всі дороги, які сполучають населені пункти громади, зокрема:

1. Дороги, що утримуються Олевською міською радою – дороги в межах населених пунктів. Наприклад, вул. Княгині Ольги, вул. Пушкіна в м. Олевськ чи вул. Партизанська в с. Копище.