З Різдвом Христовим!

Шановні жителі Олевської громади!

Прийміть найщиріші вітання з величним та світлим святом Різдвом Христовим!

На жаль, цього року ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята у час повномасштабної війни.  За родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю людей. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна і кордон.

Та завдяки нашим відважним воїнам-захисникам, Україна вистояла та Україна обов’язково переможе.

Щиро бажаю кожній родині миру і спокою, любові і довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай тепло Різдвяного вогню зігріє ваші серця протягом всього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення.

З найкращими побажаннями,

міський голова                                                     Сергій ЛИСИЦЬКИЙ