На бюджетній комісії розглянули 12 питань

Сьогодні, 9 січня, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

В роботі засідання взяли участь секретар ради Сергій Мельник, перший заступник міського голови Василь Ковальчук, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, депутати та начальники управлінь та відділів.

Серед питань, які розглядались під час засідання були: про затвердження рішень виконавчого комітету, про внесення змін до міського бюджету на 2023 рік, про надання одноразової матеріальної допомоги, про зняття з балансу житлового фонду комунальної власності міської ради житлових будинків, про надання дозволу на продовження дії договору суборенди та інші.

Члени комісії детально вивчили усі проєкти рішень порядку денного, а також рекомендували їх винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії міської ради, яке відбудеться 10 січня 2023 року.