Нарада директорів закладів дошкільної освіти Олевської громади

Сьогодні, 10 січня, в приміщенні Олевської міської ради відбулась нарада директорів закладів дошкільної освіти за участі заступника міського голови Юрія Данюка.

Також були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко, головний спеціаліст відділу Альона Ковальчук, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Віра Дорош, начальник Олевського управління Головного управління Держпродспоживслужби Людмила Козловець та директори закладів дошкільної освіти громади.

На порядку денному було розглянуто три питання. Зокрема, на початку наради присутні детально обговорили організацію харчування у дитячих садочках. Далі – облік дитячого населення та формування мережі закладів дошкільної освіти. Окремо були опрацьовані звіти про діяльність за попередній рік.

Заступник міського голови Юрій Данюк ретельно опрацював отриману інформацію, а також поспілкувався з кожним присутнім директором аби визначити потреби закладів для подальшого вирішення проблемних питань.

На завершення наради було проведено аналіз відвідування та вирішено поточні організаційні питання.