Діти Олевської громади відвідали новорічну локацію «Залізний Миколай» у Києві

В столиці нашої країни триває проєкт для дітей «Залізний Миколай» на території Київської дитячої залізниці.

В рамках цього проєкту, 20 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з Олевської громади відвідали святкову новорічну локацію.

Справжня новорічна казка з неймовірною атмосферою свята чекала діток на території Київської дитячої залізниці, де вони переглянули казкову виставу та побували у резиденції Миколая.

По закінченню заходу малеча отримала подарунки, а найголовніше – щирі емоції та новорічний настрій.

Транспортування і безпечний супровід діток до Києва на зустріч з казкою забезпечила Олевська міська рада та відділ освіти, молоді та спорту. Проєкт  «Залізний Миколай» організований Фондом Олександра Пікалова та проходить за підтримки Фундації Олени Зеленської.