Проведено очистку каналізаційної насосної станції по вулиці 40 років Перемоги

В Олевську по вулиці 40 років Перемоги проведено роботи з очистки каналізаційної насосної станції. Дана КНС обслуговує мікрорайон Квадрат, де зосереджена велика кількість багатоквартирних будинків.

Каналізаційні насосні станції – це комплекс гідротехнологічних споруд та обладнання. КНС на мікрорайоні Квадрат використовуються для перекачування переважно господарсько-побутових вод.

Загалом КНС влаштовуються на каналізаційних колекторах (трубопроводах) в тих місцях, де стічні води не можуть відводитись самопливно.

На місце, де проходили роботи, виїхали начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Олексій Торгонський та начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва Володимир Верещако.