Комп’ютерна техніка для вчителя: ще 23 ноутбуки для освітніх закладів громади

Міський голова Сергій Лисицький спільно з його заступником Юрієм Данюком відвідали освітні заклади сіл громади, які наближені до кордону з республікою білорусь.

В рамках робочої поїздки, вони відвідали Майдан-Копищенську і Юрівську гімназії та Копищенський і Хочинський ліцеї.

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «HP» та «Microsoft», вчителі відповідних шкіл отримали 23 ноутбуки: Хочине – 8, Копище – 6, Юрове – 5, Майдан-Копищенський – 4.

В умовах дистанційного навчання, комп’ютерна техніка для вчителя вкрай важлива, адже для якісної підготовки та в подальшому проведення уроків необхідні відповідні гаджети. Більше того, отримані ноутбуки оснащені сучасною операційною системою, підтримують усі необхідні програми для дистанційного навчання.