Олевська міська рада спільно з ротою охорони передала авто для ЗСУ

До Олевської міської ради, в особі міського голови Сергія Лисицького, звернувся наш земляк з села Стовпинка, який наразі захищає наші кордони в складі Збройних Сил України. Він повідомив, що його частині необхідний автомобіль для виконання своїх обов’язків.

За короткий термін це прохання вдалось задовільнити – Олевська міська рада спільно з ротою охорони передала автомобіль. Він допомагатиме нашим військовим з 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Також міський голова Сергій  Лисицький разом з його заступником Юрієм Данюком передали військовому три планшети.

«Цей автомобіль допоможе нашим військовим швидко і ефективно виконувати бойові завдання та головне – буде допомагати берегти найцінніше – життя наших воїнів», – зауважив Сергій Іванович.