Всі 16 учасників команди Олевської ДЮСШ вибороли медалі на чемпіонаті Житомирської області

27-28 січня у Житомирі проводився чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби серед старших та молодших юнаків. 16 медалей здобула команда борців Олевської ДЮСШ: 8 золотих, 5 срібних, 3 бронзових.

Вихованці тренера Юрія Ямчинського вибороли 6 медалей: 4 золоті, срібна та бронзова. Філіал села Сущани, де тренером працює Володимир Попков, також виборов 6 медалей: 1 золоту, 3 срібні, 2 бронзові. Філіал села Тепениця, де тренером є Андрій Кострицький, виборов 3 золоті медалі. Вихованець тренера Миколи Закірова також виборов срібну медаль.

В загальному рейтинговому командному заліку наші борці посіли 1 та 2 командні місця (молодша вікова категорія – 1 місце, старша вікова категорія – 2 місце). Кількістю медалей, здобутих спортсменами, завдячні якісній роботі тренерського складу. Так, перед тим, як поїхати на чемпіонат області, борці с. Сущани провели товариську зустріч з борцями с. Тепениця. Ще одну товариську зустріч борці із Сущан провели в Олевську з вихованцями тренерів Юрія Ямчинського та Миколи Закірова.

В загальному команда Олевської ДЮСШ була складена із філіалів сіл Тепениця, Сущани та міста Олевськ.

Тренерський склад ДЮСШ висловлює подяку керівництву міської ради та головному лікарю Олегу Казюку за надання транспорту для перевезення спортсменів до місця змагань та додому.