Жителі Майданскього округу співаючи різдвяні пісні назбирали 20 400 грн на потреби ЗСУ

Жителі Майданського округу колядували та щедрували збираючи гроші на потреби  Збройних Сил України.

Таку акцію організували працівники сільської ради та клубу с. Сарнівка. Місцеві артисти та небайдужі жителі співали різдвяні пісні по своєму округу, а жителі охоче зустрічали колядників, адже кожен хотів внести свою часточку та допомогти ЗСУ.

Така українська коляда за участі майданських артистів зібрала понад 20 тисяч гривень.

Сьогодні, 7 лютого, діловод сільської ради Валерія Мирончук та завідувач сільським клубом Алла Васильчук передали кошти міському голові Сергію Лисицькому, який запевнив, що ці кошти будуть долучені до збору на черговий автомобіль для наших військовослужбовців.