Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів від приватного сектору житлових будинків, організацій підприємств та установ в Олевській громаді

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради утвореної рішенням виконкому Олевської міської ради. №21 від 31.01.2023року.

Місце проведення конкурсу: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ, вул.Володимирська, 2 актова зала,  14.03.2023 р.,  11 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії – Михайленко Владислав Васильович.

Олевська міська рада,  вул.Свято-Миколаївська, 4,  м. Олевськ, Житомирська область 11001,  відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, та цивільного захисту населення міської ради, тел.068 894 9890.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

– Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Послуги надаються у межах території м.Олевськ.

– одно та двоквартирні житлові будинки: загальна  кількість  будинків 2,9 тис. проживає12,5 тис.осіб;

– кількість вулиць міста –  127;

– середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів м. Олевська – 5,0 км.

– одноквартирні та двоквартирні житлові будинки – складування твердих побутових відходів проводиться мешканцями житлових будинків в поліетиленових пакетах, мішках та іншій малогабаритній упаковці;

– під’їздні шляхи до приватних житлових будинків мають грунтове, тверде покриття.
 підприємства, установи та організації: 731 юридичну особу в тому числі, 39 бюджетних установ та організацій, 4393 приватних підприємця.

Звалище твердих побутових відходів м. Олевська, середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів м. Олевська – 5,0 км.

місцезнаходження – західна околиця м. Олевська, лівобережна частина р.Уборть;

проектна площа/ зайнята площа –  3,8 га.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради.

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  09 год. 00 хв. 13.03.2023 року.