Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг по вивезенню ТПВ від багатоквартирних житлових будинків та на підприємствах, в установах, організаціях в Олевській громаді

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради утвореної рішенням виконкому Олевської міської ради. №20 від 31.01.2023року.

Місце проведення конкурсу: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул.Володимирська, 2 актова зала,  14.03.2023 р.,  10 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії – Михайленко Владислав Васильович

Олевська міська рада,  вул.Свято-Миколаївська, 4, м.Олевськ Житомирська область 11001,  відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, та цивільного захисту населення міської ради, тел.068 894 9890.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

–  Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

–  Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Послуги надаються у межах території Олевської міської об’єднаної територіальної громади:

– вивезення твердих побутових відходів від  багатоквартирних житлових будинків та на підприємствах, в установах, організаціях.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: послуги надаються у межах території м.Олевськ.

25 Багатоквартирних житлових будинків із них:

8 п’яти поверхових;

1 чотирьохповерхових;

1 триповерхових;

15 двоповерхових;

– кількість вулиць міста –  127;

– середня відстань вивозу відсортованих твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів м. Олевська – 4,0 км.

–   12  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

– кількість контейнерів –72;

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.

Звалище твердих побутових відходів м. Олевська площа–  3,8 га.

місцезнаходження – західна околиця м. Олевська, лівобережна частина р.Уборть;

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  09 год. 00 хв. 13.03.2023 року.