18 500 грн зібрали жителі Варварівки на потреби ЗСУ

Наразі кожен намагається долучитись до благородної справи – допомогти захисникам України. Дорослі і малі мешканці нашої громади активно проводять благодійні заходи, ярмарки, концерти або просто звертаються до сусідів, знайомих або односельчан з проханням долучитись до збору коштів. Саме так як це зробили жінки із Варварівського вокального колективу «Легенда». Разом артистки за короткий час по рідному селу зібрали 18 500 грн. на потреби Збройних Сил України.

Зібрані кошти для потреб ЗСУ передали міському голові Сергію Лисицькому.

«Позитивна тенденція щодо підтримки та допомоги військовослужбовців постійно спостерігається серед мешканців нашої громади, і це дуже радує. Наразі за кошти, які приносять жителі в міську раду, ми купуємо автомобілі для наших військових, ремонтуємо їх та передаємо їх на передову. Я щиро вдячний вам за небайдужість та таку потрібну допомогу. Тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо здолати ворога та вибороти таку важливу Перемогу», – зазначив голова громади.