На бюджетній комісії розглянули 18 питань

Перед черговою сесією міської ради депутати зібралися з метою розглянути профільні питання. Так, 14 лютого відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

Під час роботи комісії депутати розглянули 18 проєктів рішень, що плануються до затвердження на черговій сесії міської ради 16 лютого 2023 року.

Серед питань, які розглядались під час засідання були: про внесення змін до бюджету Олевської громади на 2023 рік, про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад на 2023 рік та ін.

У ході роботи депутати також розглянули питання щодо затвердження ряду Програм на 2023 рік та інші.

Члени комісії детально вивчили усі проєкти рішень порядку денного, а також рекомендували їх винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії міської ради.