Родина Бондарчуків передала тепловізор для військовослужбовців

Тепловізор вартістю 1450 євро передали для військових родина Миколи та Людмили Бондарчуків.

Завдяки такому пристрою військові ефективно виконують бойові завдання, почуваються безпечніше під час чергування на позиціях уночі та мають змогу бачити ворога майже так само, як вдень.

Якраз за допомогою до міської ради звернулась жителька Олевська Тетяна Існюк, яка шукала для рідного брата, який наразі воює на першій лінії фронту, тепловізор.

Тож спільно вдалось зробити хорошу справу. Тепловізор найближчим часом відправиться на Схід, допомагати нашим військовослужбовцям не тільки нищити ворогів, а й зберігати власні життя.

Також на передову відправляться малюнки, які малювали діти Олевського ліцею №2.

«Тепловізор є одним із найбільш значущих оптичних приладів для бойових дій, тому наші хлопці їх потребують щодня. Щиро дякую родині Бондарчук за допомогу нашим Збройним Силам України. Я захоплююсь нашими людьми, які навіть у такий тяжкий час, знаходять можливість допомагати іншим», – зазначив голова громади Сергій Лисицький.