Під час благодійного ярмарку у Копищі зібрали 38 000 грн на потреби ЗСУ

Нещодавно жителі села Копище провели в сільському клубі ярмарок. Організаторами ярмарку стали працівники сільської ради, закладів освіти, бібліотеки, музею та ін.

Кожна господиня старанно і з любов’ю готувала на продаж різноманітні смаколики. Тому спільними зусиллями того дня вдалось зібрати 38 000 грн. З них 8500 грн.  додали жителі села Майдан-Копищенський.

Зібрані кошти директор Копищенського ліцею Марія Лозко та староста села Михайло Михалець передали в міську раду. Ці кошти будуть долучені до збору на авто для наших воїнів.

«Висловлюю щиру подяку тим, хто брав участь у благодійному ярмарку на підтримку Збройних Сил України.

Завдяки вашій підтримці ми маємо змогу збирати значні суми коштів. Крім того, ви даєте зрозуміти нашим захисникам, що вони не самі, що вони мають нашу повну підтримку і вдячність. Ще раз дякую за ваш внесок у добру справу. Разом до перемоги!», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.

Фото з ярмарки