До уваги жителів багатоквартирних будинків

Жителів багатоквартирних будинків повідомляємо, що у зв’язку зі вступом у дію ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 9 червня 2018 року №2819-VIІI, ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14 травня 2015 року № 417 Олевська міська рада вимушена зняти з балансу багатоквартирні будинки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» від 20 квітня 2016 року №301, а співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитися із формою управління свого будинку (створити ОСББ або вибрати управителя).

Рішенням сесії Олевської міської ради створено комісію щодо списання з балансу міської ради багатоквартирних будинків.

Рішення сесії міської ради