Олевська громада отримала 3 комплекти Starlink

Олевська громада отримала 3 комплекти Starlink, які допоможуть забезпечити надійний та безперебійний інтернет-зв’язок в Пунктах Незламності. 25 громад області також отримали нові комплекти Starlink. Це стало можливим завдяки співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерство цифрової трансформації України та нашими польськими партнерами й благодійниками.

Сьогодні, 27 лютого, міський голова Сергій Лисицький передав ці комплекти директорам Олевських ліцеїв, безпосередньо в яких знаходяться Пункти Незламності.

Термінали Starlink допоможуть посилити теперішню Інтернет-мережу Пунктів та у разі надзвичайної ситуації допоможуть зв’язатися з екстреними службами, отримати важливу та найголовніше, перевірену інформацію.