Внутрішньо переміщені особи, які планують посів овочів, зможуть безплатно отримати насіннєвий матеріал

Всеукраїнською асоціацією громад в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде здійснюватися передача жителям та домогосподарствам територіальних громад насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan та інших. Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю, капусту, томат, огірок, кукурудзу, кавун, диню, редиску.

Усіх зацікавлених просимо до 8 березня 2023 року включно, звернутись до Олевської міської ради (відділу економічного розвитку, транспорту, інвестицій та комунальної власності) для подання заявки на безкоштовне отримання насінневого матеріалу.

Перевага при передачі насіння буде надаватись внутрішньо переміщеним особам.