Підопічні Кишинського стаціонару отримали 100 продуктових наборів від благодійного фонду BGV

Від благодійного фонду BGV Геннадія Буткевича підопічні Кишинського стаціонарного відділення для постійного проживання Територіального центру соціального обслуговування отримали 100 пакунків з продуктовими наборами.

10 березня міський голова Сергій Лисицький, секретар міської ради Сергій Мельник та заступниця голови Коростенської районної військової адміністрації Лариса Хоречко особисто відвідали стаціонарне відділення та передали пакунки.

До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, цукор та інші продукти харчування. Приготувати продукти підопічним допоможе дбайливий персонал стаціонарного відділення.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Ми щиро вдячні благодійному фонду BGV за неодноразову допомогу жителям нашої громади. Для підопічних нашого стаціонару дуже важлива підтримка й залученість у забезпечення гідних та якісних умов їх перебування».