Житомирський ЦГМ попереджає про погіршення погодних умов. І рівень небезпечності

У зв’язку з переміщенням на територію області активного південного циклону, 28 березня у Житомирській області очікується різка зміна та ускладнення погодних умов. Про це повідомляє Житомирський обласний центр з гідрометеорології.

Вдень помірний мокрий сніг, місцями по області значні опади. Посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Зниження температурного режиму протягом дня до 1-3 морозу.

29 березня вночі подальше зниження температури до 1…6 морозу, вдень -2…+3. На дорогах ожеледиця.

Утворення тимчасового снігового покриву висотою 5-10 см.

Ускладнення погодних умов 28-29 березня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушень руху автотранспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.