Нагородження переможців відкритої Першості Олевської ТГ з футзалу

Сьогодні, 2 квітня, в Олевській ДЮСШ відбулось підбиття підсумків та нагородження команд у відкритій Першості Олевської ТГ з футзалу.

Право називатися призерами відкритої Першості виборювали 10 команд впродовж 3 місяців. Перше місце посіла команда «Штурм», друге – «Динамо-ДЮСШ», третє – «Лещенець».

Привітати переможців та вручити кубки та медалі прийшов заступник міського голови Юрій Данюк. Він побажав всім присутнім наснаги та енергії для нових звершень та перемог, а також подальшого розвитку та нових цілей і горизонтів.

Також привітав переможців директор Олевської ДЮСШ Валерій Шапорда та вручив грамоти командам, що посіли І, ІІ та ІІІ місця. Місцевий адвокат Аркадій Зарицький подарував команді, що посіли третє місце «Лещенець» футбольні м’ячі, так як вболівав за цю команду з рідного однойменного району Олевська.

Завершилось нагородження спільним фото з нагородами.