12 медалей борців з Олевщини на Відкритій першості з вільної боротьби в Бердичеві

14 квітня в Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Віталія Лонського відбулись змагання Відкритої першості з вільної боротьби серед юнаків.

Від Олевської громади відправилось 15 учасників та три наші тренери. В ході запеклих змагань нашим борцям вдалось вибороти 12 призових місць: 5 золотих медалей, 2 срібні та 5 бронзових.

Наші переможні результати:

Тренер Юрій Ямчинський:

• І місце Мрочко Данило
  • І місце Осипчук Іван
  • І місце Осипчук Глєб
  • ІІІ місце Байрах Олександр

Тренер Микола Закіров:

• І місце – Закіров Артур
  • ІІ місце – Толоков Денис
  • ІІІ місце – Рабош Іван

Тренер Андрій Кострицький:

• І місце – Кострицький Матвій
  • ІІ місце – Сорока Ярослав
  • ІІІ місце – Кострицький Ілля
  • ІІІ місце – Андрієнко Роман
  • ІІІ місце – Ткач Всеволод

Привезли зі змагань наші борці ще одну відзнаку. Дипломом найменшого учасника Відкритої першості нагороджено Артура Кляпко, якому в 2023-му виповниться лише 8 років.

Ми вітаємо наших чемпіонів та призерів з таким чудовим результатом та бажаємо подальшого розвитку та нових здобутків.

Тренери, батьки та спортсмени висловлюють подяку керівництву Олевської міської ради у наданні транспорту та дизпалива для перевезення спортсменів до місця змагань.