Зубковицькому ліцею передали модульну котельню від UNICEF Ukraine

Представництво дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF Ukraine) безкоштовно передало модульну котельню для Зубковицького ліцею. Олевська міська рада на чолі з міським головою Сергієм Лисицьким активно співпрацює із фондом, тож маємо чергові позитивні зміни в нашій громаді.

За сприяння голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка та ініціативи представника гумштабу при Житомирській ОВА Олега Рябого в Зубковицькій школі буде якісне опалення.

Модульну котельню вже доставили до навчального закладу. На місці з проектантами зустрівся заступник міського голови Юрій Данюк. Він поспілкувався з фахівцями щодо мережі опалення та зазначив: «Важливо, щоб теплова мережа проходила й через укриття, адже вкрай важливо, щоб дітки знаходились не лише в безпеці, а й в комфортних умовах».