В селі Зольня реконструйовано пам’ятник загиблим у Другій світовій війні. Фото до та після

У селі Зольня реконструювали пам’тник загиблим у Другій світовій війні.

Пам’ятник був встановлений воїнам-односельцям, жителям сіл Зольня, Сердюки, Ковалівка, які загинули в роки Другої світової війни 1941-1945. На плитах викарбовані імена 121 людини.

Кошти на реконструкцію пам’ятника були виділені з міського бюджету.

Ескіз пам’ятника виконав головний архітектор громади Володимир Пятницький.

Міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк та староста села Інна Чорна покладанням квітів до памʼятних знаків вшанували подвиг та пам’ять тих, хто боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв війни.

«Ми завжди пам’ятатимемо героїв нашої історії, які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність. Їхні подвиги та жертви не повинні бути забуті, а наша вдячність та повага до них має бути вічною. Це допоможе нам не тільки зберегти нашу історичну пам’ять, але й підтримувати національну свідомість та об’єднувати нас як народ. Мусимо пам’ятати про них щодня, щоб не забути цінності, за які вони боролись», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.

Фото до реконструкції

Фото після реконструкції