У Калинівській гімназії на ярмарку зібрали понад 15 тис. грн. на ЗСУ

З нагоди Дня матері у Калинівській гімназії відбувся ярмарок.

Діти, батьки, колектив закладу організували захід під час якого зібрали чималу суму – 15 700 грн.

Всі разом старанно готували та продавали різноманітні смаколики, щоб зібрати кошти та допомогти військовим, які боронять нашу державу.

За словами міського Сергія Лисицького голови, такими заходами вдається закривати важливі запити бійців.

«Майже кожного тижня закуповується військове спорядження, одяг для захисників. Також постійно тривають збори на автомобілі, тепловізори та дрони. Тож, кожна, навіть не велика сума допомагає придбати важливі речі для наших воїнів», – каже міський голова.

Директор гімназії Тетяна Потайчук та заступник директора Мирослава Немец передали кошти міському голові Сергію Лисицькому

Так проходив ярмарок на подвір’ї гімназії