До суду скеровано обвинувальний акт відносно 29 річного жителя Олевської територіальної громади

За принципової позиції прокурорів Олевського відділу Коростенської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно 29 річного жителя Олевської територіальної громади за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Слідством встановлено, що наприкінці березня місяця цього року, в обідній час, за місцем свого постійного проживання під час суперечки син з батьком розпивали спиртні напої.

Перебуваючи в стані сп’яніння син, розізлившись на свого батька, застосовуючи фізичну силу умисно наніс кулаками в область обличчя та тулубу понад десять ударів, спричинивши батьку тяжкі тілесні ушкодження, від яких останній помер наступного дня в реанімаційному відділенні лікарні.

Наразі кривдник свого батька перебуває під вартою, обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину.

За скоєне правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років.