Правова обізнаність суб’єктів пробації

У Коростенському районному секторі №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, з метою підвищення правової освіченості засуджених та попередження вчинення ними правопорушень, 18 липня 2023 року з клієнтами пробації проведена просвітницько-виховна лекція-бесіда щодо правових наслідків судимості, строки погашення судимості, обчислення строків погашення судимості та зняття судимості.

Провели роботу із засудженими головний юрист сектору Олевське бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Мартинова спільно з начальником Коростенського районного сектору №3 з питань пробації Анжелою Козловець.

Клієнтам пробації юрист сектору Олевського БПД детально розповіла про суть правових наслідків судимості та обчислення строків погашення судимості в залежності від виду і строку (розміру) покарання, яке було відбуте засудженим, а також від категорії злочинів – ступеня їх тяжкості, відповідно до статті 12 Кримінального Кодексу України.

В свою чергу, начальник районного сектору з питань пробації розповіла про строк обчислення іспитового строку та правові наслідки звільнення від відбування покарання з випробуванням, відповідно до статті 165 Кримінально-виконавчого кодексу України та статті 78 Кримінального Кодексу України.

На кінець розмови, юристкою сектору БПД надані вичерпні відповіді на запитання клієнтів пробації.

Коростенський районний сектор №3
філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області