Мати загиблого Героя передала 100 тисяч гривень для ЗСУ

Війна триває і, на жаль, ми втрачаємо найдорожче: мужніх захисників України, які ціною власного життя боронять нашу з вами свободу.

Мати нашого загиблого Героя Сергія Комольцева, Наталія Максимівна, яка наразі проживає в селі Хмелівка, проявила непересічну доброту, віддавши 100 тисяч гривень на допомогу Збройним Силам України.

Кошти вона разом зі старостою села Володимиром Кайдановичем принесла до Олевської міської ради та передала міському голові Сергію Лисицькому.

За ці кошти буде придбано автомобіль для Збройних Сил України.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Такі вчинки захоплюють до самої глибини душі. Не можливо виразити словами всю вдячність та глибокий сум водночас. Нехай ця допомога стане надійним щитом для наших захисників. Молимося всією країною за наших воїнів і з шаною пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя за Україну».

Сергій Комольцев захищав нашу державу в складі 79 окремої десантно-штурмової бригади. На жаль, війна забрала життя нашого Героя, коли він боронив Україну від російських окупантів на Донецькому напрямку.