Концерт Олевської музичної школи та підтримка ЗСУ

Свято музики та культури відбулось в Олевській музичній школі. Викладачі закладу влаштували мелодійний концерт, де виконали інструментальні та вокальні композиції. До свята також долучилися дітки, вихованці музичної школи.

Міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк та начальник відділу культури та туризму Анна Вжесінська відвідали святковий концерт.

З нагоди Дня музики міський голова Сергій Лисицький вручив грамоти Олевської міської ради та грошові премії всім працівникам Олевської музичної школи за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у поширення культури. А вихованці школи отримали солодкі подарунки.

Працівники Олевської музичної школи на чолі з директором Тетяною Тимків вирішили передати кошти, які вони отримали до нагород, на потреби Збройних Сил України.

Дякуємо за такий благодійний крок на підтримку наших військових!

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.