З міського бюджету виділяють ще 2 мільйона гривень для підтримки Сил оборони

Сьогодні, 20 жовтня, відбулось позачергове засідання сесії Олевської міської ради, де було розглянуто 1 питання.

Попередньо міський голова Сергій Лисицький відвідав нараду, ініційовану головою Житомирської ОВА Віталієм Бунечком, з головами найбільш спроможних громад.  Там вирішили від громад Житомирщини виділити 108 мільйонів для підтримки Сил оборони.

Для виділення коштів з бюджету Олевської громади була проведена позачергова сесія. Рішення про внесення змін до бюджету на 2023 рік присутні депутати підтримали одноголосно.

З міського бюджету виділяють ще 2 мільйона гривень для забезпечення Сил оборони необхідним обладнанням та устаткуванням для захисту критичної інфраструктури у зимовий період.

Раніше депутатський корпус спільно з керівництвом громади вирішили виділити 5 мільйонів гривень з місцевого бюджету на допомогу Збройним Силам України.