Благодійні заходи для допомоги ЗСУ

Підтримка наших військових – найголовніше для кожного з нас. Жителі Олевської громади це вкотре підтверджують, організовуючи благодійні заходи та збори на підтримку Збройних Сил України.

В Олевському ліцеї №2 за ініціативи учнівського самоврядування був проведений благодійний ярмарок, де зібрали 8 тисяч гривень. Ці кошти учні передали міському голові Сергію Лисицькому.

Учні Олевського ліцею №1 принесли до міської ради 37 872 гривні аби підтримати наших військових.

В Поясківському сільському клубі був організований благодійний ярмарок. В продажі була смачна домашня випічка, яку односельці охоче купували. Зібрані 3 515 гривень завідувачка клубу Тетяна Лук’янчук передала заступнику міського голови Юрію Данюку на потреби ЗСУ.

«Завдяки ініціативності наших місцевих жителів, бажанню допомагати ЗСУ, наша громада має можливість допомагати нашим військовим. Плануємо передачу ще одного авто для наших захисників, тож кожен благодійний захід – дуже важливий», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.