Жителі Жубрович зібрали кошти на авто для військового-односельця

Жителі Олевської громади вкотре продемонстрували свою активність у допомозі Збройним Силам України. Так, мешканці села Жубровичі на чолі зі старостою села Євгеном Гілюком організували збір коштів на придбання автомобіля для свого односельця Володимира Левченка, який наразі боронить Україну на східному напрямку фронту.

Проводячи ярмарки, встановлюючи скриньки для збору коштів, організовуючи інші благодійні заходи жителям Жубрович вдалось зібрати 137 тисяч гривень!

За ці кошти вдалось придбати авто, а також придбати запчастини для його ремонту.

Щиро дякуємо всім, хто вчергове безкоштовно виконував роботи по підготовці авто до фронту, а саме: Стрелюку Івану, Незаванову Івану, Іванченку Ярославу, Хідашелі Едуарду, Тимощуку Олексію, Василю Павленку та В’ячеславу Русанову.

«Дякую кожному жителю Жубрович та всім, хто не став осторонь потреб нашого військового. Автомобілі на фронті наразі дуже потрібні. Це допомагає нашим захисникам швидше реагувати на поточну ситуацію та рятує життя наших воїнів», – зауважив міський голова Сергій Лисицький.