22 медалі у борців Олевської ДЮСШ

10-11 листопада в Бердичеві проходив міжобласний турнір з вільної боротьби серед трьох вікових груп на честь тренерів та спортсменів-воїнів ЗСУ . Найбільша кількість спортсменів для участі у змаганнях була в об’єднаної команди Олевської громади – 35 юних борців.

Вихованці тренера Юрія Ямчинського вибороли 9 медалей: 3 золоті, 1 срібна та 5 бронзових.

Вихованці тренера Андрія Кострицького здобули 4 медалі: 1 срібна та 3 бронзові.

Досить вдало виступили також вихованці тренера Миколи Закірова, вони вибороли 4 медалі: 1 срібну і 3 бронзові.

Борці Сущанського філіалу, тренер Володимир Попков, із 5 учасників вибороли 5 медалей: 2 золоті, 2 срібні, 1 бронзову.

В загальному, юні борці Олевщини вибороли найбільшу кількість медалей. Всі чемпіони та призери були нагороджені медалями та грамотами.