Військовому передали ручний монокулярний тепловізор

Наші військові потребують підтримки на всіх частинах фронту. В кожного різні запити: від спорядження до автомобілів, які спільно намагаємось виконати.

Цього разу для нашого військового придбали та передали ручний монокулярний тепловізор. Його вартість – понад 60 тисяч гривень. Придбаний прилад за бюджетні кошти завдяки діючій Програмі національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади, яку керівництво громади спільно з депутатським корпусом прийняли на сесії міської ради.

«Тепловізори на фронті дуже важливі, вони допомагають, виявити ворога, додають безпеки нашим захисникам. Наші мужні військові зараз в тяжких умовах. І ми маємо всі продовжувати їм допомагати і підтримувати», – зауважив міський голова Сергій Лисицький.