Громадські слухання щодо перейменування пров. та вул. Інтернаціональна

2 січня відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиці Інтернаціональна та провулку Інтернаціональний.

Слухання відбуваються на виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської  політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Серед пропозицій нової назви були: Богдана Васильчука, Захисників України, Лицарська, Костянтина Острозького, Археологічна, Національна.

Більшістю голосів учасників громадських слухань було вирішено перейменувати вулицю Інтернаціональна та провулку Інтернаціональний на вулицю Захисників України та провулку Захисників України.

Громадські слухання щодо перейменування вулиці Чкалова не відбулися у зв’язку з неявкою населення.

Графік проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та провулків міста Олевськ можна переглянути за посиланням.