Жителям Херсонщини відправили вантаж з дровами від Олевської громади

Україна продовжує потерпати від збройної агресії російської федерації. Під обстрілами перебувають мирні міста та села в різних куточках нашої держави, втім, найтяжче – жителям прифронтових регіонів.

Адміністрація села Милове Херсонської області звернулась до Олевської міської ради з проханням допомогти мешканцям села дровами.

На допомогу одразу відгукнулися старости нашої громади. Вони організували збір дров по населеним пунктам їхніх округів. Жителі Олевської громади завжди виділялись чуйністю і взаємопідтримкою, тож необхідну кількість дров вдалось оперативно зібрати.

Пальне на доставку вантажу до села Милове надали Всеукраїнська асоціація громад і Програма USAID з аграрного і сільського розвитку.

Щиро дякуємо кожному, хто відгукнуся і допоміг зробити цю благодійну справу.

Це вже третій вантаж від нашої громади до с. Милове. У травні минулого року ми відправляли для села генератори, засоби особистої гігієни, речі щоденного вжитку, продукти харчування, городину та консервацію.