Для військового з Олевська передали 10 акумуляторних батарей до рацій

Запити від наших військових постійно оновлюються і потрібно оперативно реагувати на них. Так, до міського голови Сергія Лисицького знову звернулась дружина нашого військового Валерія Саргана з проханням допомогти придбати акумуляторні батареї до рацій Motorola. Раніше для нашого оборонця керівництво громади придбали автомобіль власним коштом.

Дружина військового оголосила збір коштів на придбання батарей до рацій. Загалом їй вдалось зібрати 7 тисяч гривень.

Решту коштів допомогли зібрати небайдужі жителі, які приносять гроші для ЗСУ до міської ради, зокрема:

10 акумуляторних батарей вже придбали та передали дружині військового. Дякуємо всім, хто продовжує підтримувати наших захисників та долучається до зборів. Разом до перемоги!