Дострокове припинення повноважень депутата Юлії Земляної

Під час чергового засідання сесії Олевської міської ради, яке відбулось 11 квітня, було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Юлії Земляної.

Відповідне рішення було прийняте у зв’язку з її особистою заявою про складання депутатських повноважень. Рішення буде направлено до Олевської міської територіальної комісії Коростенського району Житомирської області.

Депутат від ПП «Слуга народу» Юлія Земляна була закріплена за округом с. Зубковичі та приступила до виконання своїх повноважень у березні минулого року.

Згідно Закону України «Про місцеві вибори», якщо депутат, який обирався в багатомандатному виборчому окрузі, достроково припинив повноваження, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.