На виконавчому комітеті розглянули 28 питань

Сьогодні, 30 квітня, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, де було розглянуто 28 питань.

Одноголосно було прийняте рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Допомога надається 22 жителям громади на загальну суму 34 тисячі гривень. Більшість громадян звертається за допомогою на лікування.

Члени виконкому закріпили за закладами дошкільної освіти та загальної середньої освіти відповідні території обслуговування. Згідно з додатком, визначаються населені пункти та вулиці, закріплені за відповідним навчальним закладом.

Також члени виконкому затвердили Порядок організації виїзної торгівлі і оплати за її провадження у селищі Дружба.

Виїзна торгівля здійснюється з травня по листопад. В селищі Дружба визначене місце для виїзної торгівлі – вулиця Героїв України. Для отримання листа-погодження  на розміщення об’єктів виїзної торгівлі суб’єкт підприємницької діяльності подає до Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради:

– заяву;

– копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– перелік  товарів, які плануються до продажу;

– копія санітарного паспорта автомобіля (під час торгівлі з автотранспортних засобів продовольчими товарами).

– копію паспорта та ідентифікаційного коду для фізичних  осіб.

Серед інших також були розглянуті питання: про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини, надання статусу дитини-сироти, взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов та інші.