Олевська міська рада та працівники дитячого дошкільного закладу «Малятко» висловлюють подяку місцевим жителям Сергію Берташу та Ірині Романик за подаровану оригінальну велопарковку. Раніше була необхідність у її придбані, адже приставлені до стіни велосипеди могли зіпсувати новий фасад приміщення.
Цим подарунком користуються не лише батьки, а й вихованці садочку. Наразі вже багато дитячих велосипедів «знайшли місце» біля нової велопарковки.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_8554-1024x683.jpg)
Також з’явиться табличка зверху “Парковка для велосипедів”