Захисні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття

Балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту зобов’язані забезпечити вільний та безперешкодний доступ громадян під час сигналу «повітряна тривога» до найпростіших укриттів (підвальних приміщень) та протирадіаційних укриттів. На вході до укриття має бути розміщено інформацію про те, хто відповідає за доступ до укриття, контактний номер телефону та місце знаходження ключів.

Карта укриттів
Перелік захисних споруд цивільного захисту (ПРУ) на території громади
Перелік найпростіших укриттів на території громади
Як діяти під час сигналу “Повітряна тривога!”

Розпорядження міського голови №130 “Про забезпечення вільного доступу до захисних споруд цивільного захисту на території Олевської міської територіальної громади”

“Гаряча лінія” кол-центру для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян з питань стану об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту: +38 098 836 44 78.