У комунальній установі «Олевська центральна лікарня» замінили вікна та двері. В даній будівлі на першому поверсі знаходиться клініко-діагностична лабораторія, на другому – адміністративні приміщення.
Металопластикові вікна відповідають не тільки за візуальне оформлення будівлі, але і за енергозбереження. Це дозволяє істотно економити на опаленні приміщення за рахунок гарної теплоізоляції.
Фінансування здійснювалось згідно субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади у сумі 433 126 гривень. Також 30 тис. гривень виділили з обласного бюджету за поданням депутата Олега Казюка.
Варто зазначити, що під час виконання проекту капітального ремонту, було збережено оригінальну напівкруглу форму центрального вікна над головним входом у приміщення.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/DSC_1037-1024x683.jpg)
Приміщення ДО ремонту
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/DSC_1038-1024x683.jpg)
Приміщення ПІСЛЯ ремонту