По вул. Свято-Миколаївська в м. Олевськ триває капітальний ремонт дороги. На початку серпня було демонтовано старі бордюри і на даний момент вже встановлено нові.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/mini_IMG_6913-1024x683.jpg)
Фото станом на початок серпня
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/mini_IMG_6932-1024x683.jpg)
Фото станом на початок серпня
Фінансування проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Роботи виконує приватне підприємство «Артембуд».
Вже з 7 вересня планується вкладання асфальту по вул. Свято-Миколаївська .У зв’язку з цим, планується повне перекриття руху автотранспорту 7 та 8 вересня 2018 року по вул. Свято-Миколаївська від «Ключа» до магазину «Оксана» з 09:00 год. до 24:00 год. та 9 та 10 вересня 2018 року по вул. Свято-Миколаївська від магазину «Оксана» до Міського Будинку культури з 09:00 год. до 24:00 год.
Нагадуємо, що в минулому році частину вул. Свято-Миколаївська було капітально відремонтовано, вкладено новий асфальт, а на початку цього року було вкладено тротуарну плитку.